مهر نقش آفرینان شایان

در منش مسیر توسعه کسب و کارها با رویکرد و متدولوژی نوین برنامه ریزی و اجرا می شود

ما در شرکت مهر نقش آفرینان شایان (منش)، پس از تجمیع مطالعات، تخصص ها  و تجربیات بسیار توانسته ایم یک منش جدید در نگرش و رفتار اقتصادی، علمی، تحقیقاتی و اجرایی ایجاد کنیم تا همه افراد جامعه از هر قشر، سطح، تخصص، فرهنگ و … بتوانند با یک رویکرد جدید در مسیر تحقق اهداف خود قرار گیرند و نتیجتاً رشد، توسعه و شکوفایی برای آنها بدست خودشان به ارمغان آید.
گروه منش با تکیه بر علوم روز دنیا، خلاقیت و همراهی متخصصان در راستای اهداف خود، مسیری روشن را برای فعالیت و نوآوری ترسیم نموده که می تواند نقطه ی شروع و یا تکمیل راه رشد مهارت ها و توانمندی های افراد مختلف از جمله فارغ التحصیلان، صاحبان کسب و کارها، مجموعه ها، برندها، شرکت ها، کارخانجات، سازمان ها و … باشد و بسترهای مناسبی را فراهم آورد.

اهداف و ماموریت ها

منش تیمی از افراد متعهد ، مثبت و موفق است که همیشه در تلاش هستند تا متعادل ، یکپارچه و صادق باشند. ما پی آن هستیم تا مطمئن شویم هرکسی که تیم منش را لمس کرده یا می‌کند، سود زیادی خواهد برد و به نوعی تبدیل به شخصی که می خواهد  شود یا در رسیدن به اهدافی که می‌خواهد نزدیک شود

ما همیشه در “همکاری مشترک” با همه کسانی که معتقدند در رقابت با ما هستند، کار خواهیم کرد. ما خود، مشتریان و همه کسانی که با آنها کار می کنیم را آموزش می‌دهیم، ما مشتریان خود را با تکنیک های بازاریابی و توسعه تجارت در سطح جهانی با استفاده از ابزارها و روش های نوین راهبری خواهیم داد.

مشتریان ما بیشتر بر اساس نگرش انتخاب می شوند تا اندازه و آن‌ها دوست دارند با ما تعامل داشته باشند زیرا ما درک می کنیم که افراد مهم هستند، سیستم ها باید یک شرکت را اداره کنند، ما کاربردی ترین، کاربردی ترین و سریع ترین استراتژی های رشد را ارائه می دهیم

مشتریان منش، چه کوچک ، چه متوسط ​​و چه بزرگ ، تمایل خواهند داشت که ما آنها را در رسیدن به اهداف خود یاری دهیم و بتوانیم با برگرداندن تعهد خود به منش، تعهد خود را به آن‌ها بپذیریم. آنها آینده نگر خواهند بود ، مایل به یادگیری و رشد هستند و مایلند به عنوان یک بازیکن تیمی در توسعه یک سازمان از “افراد” کار کنند.